HEAVY HARVEST FEST

Nadeszła jesień... Dożynki się skończyły i nadszedł czas aby trzy energetyczne potęgi zebrały swoje ciężkie żniwa, lśniąc na skraju nieboskłonu niczym 3 ogromne słońca. Każde w innej barwie osłaniającej nowe spektrum doznań. Niech ludzkość poczuje siłę jaka dają. To wszystko w najcięższym i najmroczniejszym miejscu jakim jest warszawski Metal Cave

Wjazd: 10zł
Zaczynamy o godzinie 19:00

Soulreaper | czyli kucharz, informatyk, człowiek raczkujący w pracy biurowej i asystent pocztowy. Niby nic spójnego, a jednak połączyła nas muzyka i to nie byle jaka. Razem szukamy tego, co kiedyś w niej było istotne, tego ulotnego pierwiastka, który występował, kiedy ludzie wrzucali do przesłuchania nowo zakupione winyle nie zrobione tylko dla pieniędzy... kiedy muzyka miała duszę. Swoimi klasycznymi riffami nawiązujemy do lat 80, gdzie brzmienie gitar i perkusji dominowało w radiu. My uważamy, że tak było najlepiej i tą wizję przedstawiamy naszą muzyką.

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCLW3TZ3GVTVsqKoLdUFvO8Q
Facebook: https://www.facebook.com/BandSoulReaper
Instagram: https://www.instagram.com/bandsoulreaper/


AnaLchia | Pochodzący z Lublina zespół grający bliżej nieokreśloną muzykę z nurtu punk/rock/alternatywa, działający od grudnia 2015 roku czyli pierwszej oficjalnej próby.

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCkdAnUEBKuWsjKgIELN6gUA
Facebook: https://www.facebook.com/analchia/
Instagram: https://www.instagram.com/analchia/
SoundCloud: https://soundcloud.com/analchia/


Saligia | Saligia, czyli 7 grzechów głównych w 5-osobowym składzie z Warszawy. Kiedy gramy Nu-metal, robimy to bezkompromisowo, w niektórych utworach usłyszysz jednak nasze alternatywne-ego. Inspiruje nas ciężka i mroczna muzyka, do której dodajemy elementy brutalnego rapu i otrzymujemy potężny nadmiar energii, którą wyrzucamy z siebie na scenie.

Facebook: https://www.facebook.com/SaligiaBand/

kalendarz imprez