Klubb Lunacy • 『Visual CULTure:izm WarsaW』

Klubb Lunacy jest najstarszym klubem Visual Kei & J-Rock w Skandynawii, powstałym w 2004 roku. Od tego czasu regularnie organizowaliśmy imprezy wyłącznie w stylu Visual Kei i J-Rock. Obecnie prowadzimy takie wydarzenia raz na miesiąc w centrum Sztokholmu.

Po tylu latach w Szwecji z dumną ogłaszamy nasze własne, pierwsze tego typu wydarzenie w innym kraju!

Podczas afterparty po koncercie Madmans Esprit byłem pod takim wrażeniem Polskich fanów Visual Kei, ich ducha i energii, że po prostu musiałem wrócić i zorganizować moją własną klubową imprezę! Te trzy godziny to było zdecydowanie za mało, więc tym razem mamy całą noc!

Całą noc na zagranie wszystkich piosenek, na które ostatnim razem nie mieliśmy czasu, wszystkie ponadczasowe klasyki, stare mroczne kawałki, najnowsze hity. Będzie czas na wszystko, i więcej!
W komentarzach dodam naszą tracklistę, której możecie używać, aby poprosić o konkretne piosenki. Jeśli czegoś brakuje, napiszcie proszę tam, a upewnię się, żeby zostało to zagrane! Możecie także dodawać tam wszystkie Wasze prośby.

Otwieramy o 19.00, a zamykamy dopiero wtedy, kiedy wszyscy nie będziemy już mogli ustać, mamy nadzieję, że dopiero o wczesnych porannych godzinach! Ubierzcie Wasze najlepsze stylizacje Visual Kei, albo przyjdźcie tak, jak stoicie, wszyscy czujcie się zaproszeni, żeby do nas dołączyć, tańczyć, śpiewać i po prostu spędzić z nami niesamowity czas. Więc zabierzcie wszystkich Waszych przyjaciół i razem postarajmy się, żeby była to niezapomniana noc!

Wejście przed 22.00 kosztuje 10 zł, po 22.00 - 15 zł i wszystkie pieniądze przeznaczymy na sfinansowanie tego wydarzenia.

Do zobaczenia!

kalendarz imprez