Głośne granie w Metalcave

W piątkowy kwietniowy wieczór będzie naprawdę głośno! W Metal Cave (https://www.facebook.com/metalcaveklub/) zaprezentują się kapele, które grać cicho nie potrafią.

NIE (Warszawa, metal/metalcore)
https://www.facebook.com/zespolnie

Warszawski zespół NIE gra mieszankę szeroko pojętego metalu z muzyką hardcore/post-HC. Zespół istnieje od tak dawna, że nikt w sumie nie wie od kiedy. Wydaje się, że wręcz od zarania dziejów i pomimo przeciwności losu nadal działa. Obecnie NIE przygotowuje się mentalnie do nagrania płyty "Złote przeboje".
https://www.youtube.com/watch?v=GG7vXvFpgdQ

MENDORFINA
https://www.facebook.com/Mendorfina-282349212378572/

Polski zespół muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, założony w 2018 roku w Warszawie. Muzykę zespołu charakteryzują melodyjne utwory wzbogacone o ciężkie brzmienie gitar oraz oryginalny charakteryzujący się silną niską barwą głos wokalistki.
Z twórczością zespołu można zapoznać się również tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCGauYAV-G3S6hDjCAQT3iPQ

ABERKANE
https://www.facebook.com/aberkaneband/

Zespół Aberkane to muzyczne połączenie grunge, post grunge, alternatywnego rocka z nutką metalu. Chłopaki pochodzą z Warszawy. Glówną inspiracją są takie zespoły jak Nirvana, Sonic Youth czy Glintshake. Lubią eksperymentować jak i szukać nowych brzmień. Wykonują tylko swoje autorskie kawałki, a ich debiutanckiego albumu "IMMA" można posłuchać, między innymi, na spotify, iTunes, deezer czy apple music. Skład Aberkane tworzą: Kamil Fornal, Daniel Juszczyk, Mateusz Giermek, Bartek Banaszak oraz Piotr Żebrowski.


Start godz. 19:00, wjazd: 10 PLN

Zapraszamy!

kalendarz imprez