Louder Than Hell !

Tego wieczoru odczujecie przedsmak Armagedonu !!

Wystąpią:

CONFUSION - https://www.facebook.com/confusiongrind/

Niczym obiekty splątane w fizyce kwantowej, tak CONFUSION oddziałuje na swoich fanów, zbierając ich, niezależnie od odległości, dźwiękami wwiercającymi się w umysł. Koncertowy układ dwóch cząstek - zespół i publika, nie zanika wraz z opadnięciem ognia ze sceny, aby pozostawić nić, która pozwala wpływać na siebie nawet na dwóch przeciwnych krańcach Wszechświata. tak pisano dawniej tak jest i dziś. Chłopaki w wysokiej formie zmasakrują was na śmierć. Aby później

Royal Age - https://www.facebook.com/royalageband/
Połączenie kilku lżejszych dźwięków oraz konkretnego ostrego łojenia, to właśnie zespół Royal Age. W muzyce słychać wpływ różnych gatunków szeroko pojętego metalu. Całość zostaje zwieńczona bezkompromisowym chrześcijańskim przesłaniem.

Zespół Royal Age rozpoczął działalność na początku roku 2015, z inicjatywy wokalisty Krzysztofa Radzimskiego i grającego ówcześnie na basie Michała Buczka. Royal Age w pełnym składzie nagrał pierwszy singiel „Call Me Master” w studiu „u Dudzika”. Do końca 2016 opracował kompletny materiał koncertowy. We wrześniu została nagrania a w grudniu wydana pierwsza EP zatytułowana “Release me”.

Do dnia dzisiejszego zespół ma na swoim koncie wiele koncertów zagranych nie tylko na warszawskiej scenie robiąc konkretną robotę. Tej nocy nie zabraknie energii, tak więc wszyscy obecni mogą szykować się na konkretne łojenie!

Chanid - https://www.facebook.com/chanidofficial/

Ci barbarzyńcy za nic mają ostatnie namaszczenie. Wezwą Was przed oblicze Lucyfera !!
klasyczny w formie, wściekły black metal. Ogień w sercu i na scenie! 15 maja świat ujrzy nowe wydawnictwo którym zamierza was przekonać, że warto czekać. Jak ktoś lubi tradycyjny w formie ściekły black metal, musi przyjść i oddać duszę.

STAR: 19:00
Wjazd: 15 zł

kalendarz imprez