Głośny koncert w mieście! NIE, Hate's Peach, Amnestia

W piątkowy marcowy wieczór będzie naprawdę głośno! W Metal Cave (https://www.facebook.com/metalcaveklub/) zaprezentują się trzy kapele, które grać cicho nie potrafią.

NIE (Warszawa, metal/metalcore)
https://www.facebook.com/zespolnie

Warszawski zespół NIE gra mieszankę szeroko pojętego metalu z muzyką hardcore/post-HC. Zespół istnieje od tak dawna, że nikt w sumie nie wie od kiedy. Wydaje się, że wręcz od zarania dziejów i pomimo przeciwności losu nadal działa. Obecnie NIE przygotowuje się mentalnie do nagrania płyty "Złote przeboje".
https://www.youtube.com/watch?v=GG7vXvFpgdQ


Hate's Peach (Warszawa, peachcore)
https://www.facebook.com/hatespeachofficial/

Cztery osoby, które przyjechały do Stolicy z torbami pełnymi słoików kilka lat temu z zamiarem podbicia rynku muzycznego.
Niestety, wzięli się za ciężkie granie, zamiast latynoskie rytmy i stworzenie "Despacito" przeszło im koło nosa.
Wszyscy są w wieku uznawanym już (słusznie) za starczy, zaś sama muzyka oscyluje wokół metalu, punk rocka, core'a oraz ballad,
przy których płaczą w czasie każdego odegrania ich na próbie. Umiejętności, charyzma, świetne brzmienie, nienaganna stylizacja...
Nie spodziewajcie się żadnego z wymienionych. Za to dają radę przy barze, po koncercie. Przed Państwem - Hate's Peach!
https://www.youtube.com/channel/UCV2ilfSSoxOJbnf80kTZp6g

Amnestia (Augustów/Olecko, metal)
https://www.facebook.com/amnestiaofficial

Amnestia powstała w lutym 2015 r. Od tamtej pory zagraliśmy ponad 20 koncertów. Na swoim koncie mamy również I miejsce w Zimowym Turnieju Rockowym Węgorzewo 2018, III miejsce na LegaFest Olecko 2017 oraz wyróżnienie podczas Ełckiego Przeglądu Kapel Amatorskich EPKA 2015. Aktualnie jesteśmy w trakcie nagrywania debiutanckiego albumu pt. "Reborn", na którym znajdzie się 10 kawałków. Premiera planowana jest na przełom lutego i marca 2018.
https://www.youtube.com/channel/UCsR_gGPnajQKetTflFIJ_MA/videos

Start godz. 19:00, wjazd: 10 PLN

Zapraszamy!

kalendarz imprez