Heavy Load Night

Tego wieczoru szykuje się przejazd cieżkiego materiału!

Wystąpią kolejno:

Firegarden

Zespół powstał w Mińsku Mazowieckim z inicjatywy Mariusza Bieniaka. W obecnym składzie gramy od końca 2011 roku, w dorobku mamy płytę demo z 2013 roku, na której znalazło się sześć utworów. Oprócz tego znaleźliśmy się na dwupłytowym wydawnictwie „Mińskie Zagłębie Muzyczne 2013” promującym lokalne zespoły. Zagraliśmy także szereg koncertów w naszych okolicach oraz w Warszawie. Powoli lawirujemy w stronę mocniejszych stron metalu :) .

DiAnti

DiAnti istnieje już ponad dwadzieścia pięć lat. Z małą, dwudziestoletnią przerwą ;)
Po tej przerwie wpadli na pomysł żeby zacząć grać na nowo. I tak już grają kolejny rok. Za nimi ponad sto koncertów, epka i longplay. Przez duże L ten longplay... - gdyż, albowiem zawiera 19 numerów (błędnie przez niektórych, nazywanych piosenkami). Łącznie 73 minuty muzyki. 73 minuty (SIC!). To kto tak teraz robi? I kto da radę tego słuchać?
Wbijajcie śmiało na koncerty. Jest niezły melanż.
Trochę za głośno ale za to nierówno. Akurat do wygibasów i rozmaitych innych sekscesów.


Royal Age

Zespół powołany do życia w 2015 roku. Po ostatecznym uformowaniu składu zespół pod koniec 2017 roku zagrał szereg koncertów w Stolicy, rok został zakończony w Gdyńskim Klubie Ucho dzieląc scenę razem z In Nomine Dei oraz Malchulsem.
W Metal Cave szykuje się mocne rozpoczęcie sezonu, gdzie nasi słuchacze usłyszą również kilka premierowych kawałków! Damy ognia!

STAR: 19:00
Wjazd: 15 zł

kalendarz imprez