HELLHAIM / GOOD OLD DEVIL

W drugi piątek nowego roku zapraszamy do kultowego Metal Cave na specjalny koncert HELLHAIM, na którym zespół, oprócz materiału z nowej płyty "Slaves of Apocalypse", zagra także kilka żelaznych klasyków rocka i metalu lat 80'. Dlaczego? Bo może.

Na scenie wspierać ich będzie stołeczny zespół Good Old Devil, , który eksploruje najmroczniejsze zakamarki rocka dodając od siebie szczyptę bagnistego bluesa i pustynnej pikanterii.

Wpadajcie powitać 2018 rok z odrobiną wpierdolu!

Wejście: 19:00
Start: 19:30
Wjazd: 15 zł

Zagrają:
HELLHAIM (extreme heavy metal):
Enigmatyczny projekt zrzeszający muzyków różniących się wiekiem, doświadczeniem muzycznym, a przede wszystkim osobowością. Z pozoru niepasujący do siebie ludzie – lubieżny i złośliwy satyr, apodyktyczny miłośnik niemieckiego rocka, neurotyczny wiking z Kresów Wschodnich oraz udręczony i przeintelektualizowany młodzieniec – wspólnie tworzą muzykę wymykającą się jednoznacznej kategoryzacji.
Balansując na krawędzi grozy i przerysowania, zespół ukazuje w krzywym zwierciadle ludzkie dramaty, w swoich tekstach odnosząc się zarówno do wydarzeń historycznych, problemów współczesności, jak i wizji przyszłości.

Good Old Devil (rock)
O sobie piszą tak: "Przypinanie etykiet gatunkom muzycznym i zespołom to domena dziennikarzy, krytyków i internetowych ekspertów. Gramy to co czujemy, lubimy i potrafimy: surowego rock'n'rolla z brudem i groove'em. W stałym składzie od stycznia 2014. Na koncie garść koncertów w warszawskich klubach i nagrane w studio demo czterech utworów. Od września 2017 z nowym perkusistą w składzie i ambitnymi planami koncertowymi oraz studyjnymi."

kalendarz imprez

niebawem poinformujemy was o nadchodzących wydarzeniach