Guitar Force / Warszawa, Metal Cave + Hades + Lady Strange

Zespół Guitar Force został założony w 2007 roku przez gitarzystę, kompozytowa oraz autora tekstów – Marcina Habaja.
Zespół tworzy pięcioro młodych ludzi z Rzeszowa i okolic, a styl muzyczny oscyluje wokół rocka.

Ma na swoim koncie płytę ,,Do przodu” (2010), singiel ,,Magia snu” (2012), składankę ,,Muzycy Amelce” (2013), płytę ,,Dwa światy” (2013) oraz płytę EP w polskiej i angielskiej wersji językowej – „Na koniec świata” / „To The End Of The World” (2015), a także trzy profesjonalnie zrealizowane teledyski, które były wielokrotnie emitowane w telewizji. Jeden z nich został zrealizowany również w angielskiej wersji językowej.

Guitar Force jest laureatem kilku ogólnopolskich przeglądów i festiwali, utwory promujące zarówno pierwszą jak i drugą płytę długo gościły i nadal goszczą na pierwszym miejscu sceny przebojów Radia Rzeszów. Płyta „Dwa Światy” została nominowana przez jury w konkursie Radia Rzeszów na najlepszą podkarpacką płytę roku 2013 i w głosowaniu publiczności zajęła 2 miejsce. Utwór Nurt zmieścił się w pierwszej dziesiątce wśród 300 zespołów internetowego castingu do Must Be The Music, zespół zagrał prawie 200 koncertów w całej Polsce oraz poza granicami kraju.

W marcu 2016 roku zespół podpisał międzynarodowy kontrakt promocyjny, który zawiera europejską trasę koncertową z Hammer And Tongs – Tour And Promotion Agency.

W lipcu 2016 zespół podpisał międzynarodowy kontrakt z wytwórnią Inverse Records z Finlandii, która we wrześniu 2016 wyda anglojęzyczną płytę zespołu „Different Universe”.

Zespół pracuje nad IV płytą, którą planuje wydać na X-lecie działalności artystycznej.

GOŚCIE:

HADES (https://www.facebook.com/hadesbandpl/)
Hades to projekt muzyczny powstały z inicjatywy Matta ,,Irona" Bartnickiego pod koniec 2014 roku. Jest to wybuchowa mieszanka hard rockowej energii połączonej z nostalgicznymi elementami zaczerpniętymi z rocka gotyckiego czy doom metalu. Inspiracją zespołu jest twórczość zespołów takich jak The Cult, Danzig czy wczesny Black Sabbath. Także w kwestiach lirycznych zespół sięga w kierunku ciemnej strony mocy... W końcu jak sama nazwa wskazuje - Hades to ,,Kraina Cienia". Właśnie pod takim tytułem ukazało się w 2016 roku pierwsze wydawnictwo zespołu. Chłopaki intensywnie promują Epkę podczas koncertów. Żywiołowe show gitarowe połączone z charakterystyczną konferansjerką wokalisty sprawi że nie pozostaniesz obojętny! StayDark and see You in HADES!

LADY STRANGE (https://www.facebook.com/ladystrangeofficial/)
Niektórzy traktują rock'n'rolla jak sprawę życia i śmierci. Nie zgadzamy się z takim podejściem. Możemy te osoby zapewnić, że rock'n'roll to coś znacznie więcej.

Styl zespołu to klasyczny hard rock. Jednocześnie jest pełen świeżości i zapału. Band cały czas się rozwija i wbija się klinem we współczesną muzykę rockową łącząc stare brzmienia z młodzieńczą werwą i zapałem.

Miejsce: Metal Cave, Warszawa, ul. Jana Olbrachta 46
Data: 16.12.2017.
Godzina: 19:00
Wstęp: 15zł (płatne na bramce)

kalendarz imprez