KONCERT!

12 listopada na scenie warszawskiego Metal Cave wystąpią razem Nuclear Holocaust i Putrid Evil, w towarzystwie Psychopath i Anus Magulo - impreza dla miłośników gruzu i słuchaczy o niewybrednym guście.

Nuclear Holocaust
https://www.facebook.com/Nuclearmetalpunks

W rolę headlinera wcieli się sprawdzone wielokrotnie w koncertowych bojach grindowe komando ze Świdnika czyli NUCLEAR HOLOCAUST. Końcem czerwca w barwach Selfmadegod wypuścili długograja "Overkill Commando" i należy oczekiwać, że mocno pocisną na koncercie materiałem z tego krążka, okraszając go numerami z zeszłorocznej demówki "Mutant Inferno".

Putrid Evil
https://www.facebook.com/grindingputridevil

Miłosników bardziej klasycznych, choć nie mniej zwyrodniałych form muzycznych z pewnością zadowoli gdański PUTRID EVIL, których bestialskie dokonania można było poznac szerzej dzięki wypuszczonemu przez Putrid Cult mocarnemu splitowi "Putrid Graveyard Hordes", dzielonemu przez gdańszczan z Sacrofuck i Execution of Light.


Psychopath
https://www.facebook.com/Psychopathmetal

Warszawski Psychopath powraca do koncertowego życia po ponad dwuletniej przerwie, w odnowionym składzie. Chłopaki zafundują wam solidną dawkę thrash death metalu, prezentując numery z obu swoich albumów.

Anus Magulo
https://www.facebook.com/AnusMagulo/

Kolejnym grindowym składem będzie stołeczny Anus Magulo. Wesoła mieszanka napierdalania, wrzasków i dźwięków z dupy pt. "Assophilia" wydana została pod koniec zeszłego roku przez Bizarre Leprous Production jako drugi pełnometrażowy materiał. Będzie o miłości, chmurach i miłości.

Bilety: 10 zł

kalendarz imprez

niebawem poinformujemy was o nadchodzących wydarzeniach