KONCERT!

Wstęp 10zł
Otwarcie bram: 18:00

Zagrają:

TORTURE OF HYPOCRISY to groove/thrashmetalowy zespół założony w 2007 r., w Mikołajkach k. Mrągowa. Kapela w swojej muzyce łączy elementy takich gatunków jak: thrash/groove/death/progressive metal, a także muzyki etnicznej. Kawałki ToH charakteryzują się ciekawą kompozycją, surowością, obniżonymi strojeniami gitar i dużą dawką groove. Kapela ma na swoim koncie 4 wydawnictwa, wszystkie zostały wydane całkowicie niezależnie. Torture of Hypocrisy do tej pory zagrało na jednej scenie z takimi zespołami jak: THY DISEASE, KHROMA, KAATAKILLA, FETO IN FETUS, TEHACE i in. Aktualnie zespół pracuje nad nowym albumem LP, a także poszukuje wydawcy.
http://www.facebook.com/tortureofhypocrisy

R.O.D
Czyli Razor of Death - thrashowe crew z Lublina, w undergroundzie od 2005. W 2013 roku zadebiutowali płytą "Death for All" wydaną przez Hellshop/7Gates, zagościli również na składance Thrashing Damnation#2. Szybki energiczny i agresywny thrash bez zbędnych ballad jest środkowym palcem skierowanym do ludzi przez których na świecie jest nędznie. Coś dla fanów podscenowej rozpierduchy!

www.facebook.com/razorofdeath
www.youtube.com/RODthrashcrew

Insidius powstał w 1990 roku z inicjatywy Profesora i Choiny, później dołączyli Brazyl (voc.), Żurek (perkusja), Łysy (gitara) w założenie zespołu zaangażowany był również Pietraszak, który pomykał na perkusji i to z nim odbywały się pierwsze próby u Choiny w garażu. Później znaleźliśmy salkę w klubie „17” po byłej modelarni i tam ściągnęliśmy takie kapele jak VADER czy Christ Agony gdzie wspólnie dzieliliśmy się sprzętem, takie były czasy. Zespół w latach 1990-1992 zagrał kilka lokalnych koncertów, ale jak to w tamtych czasach różne perypetie i pogoń za pracą sprawiły, iż zespół zawiesił działalność, choć Żurek kontynuował grę z Christ Agony.
Po prawie 20 latach zespół reaktywował się i zadebiutował w 2013 na koncercie Wspomnień Szymona Czecha, następnie wystąpił razem z zespołem Vader na XXX-leciu ich działalności. Na dalszych koncertach zespół dzielił scenę z takimi zespołami jak GRAVE, MARDUK, SCEPTIC, AZARATH, VALKYRJA, SARATAN, KOHORTA, VESANIA, PANDEMONIUM i wiele innych zacnych zespołów.

https://www.facebook.com/InsidiusPoland

kalendarz imprez

niebawem poinformujemy was o nadchodzących wydarzeniach