KONCERT!

W ostatni przedwakacyjny czwartek zapraszamy Was na porządną dawkę rocka z paniami na wokalu!

Koncert rozpocznie:
SWEAR THE EMPRESS, czyli efekt współpracy piątki młodych ludzi, którzy, jak przystało na przedstawicieli generacji XXI wieku, poznali się przez internet. Na co dzień zajmują się szarą rzeczywistością, ale gorąco wierzą i dążą do tego, by muzyka stanowiła kiedyś o wiele większą część ich życia, niż tylko jego hobbistyczny skrawek. Choć dopiero rozpoczynają swoją muzyczną drogę, już mogą pochwalić się zajęciem 3. miejsca w trzeciej edycji Stage4YOU na UW oraz 1. miejscem w I Przeglądzie Zespołów Rockowych MakMuza. Aktualnie Swear the Empress pracuje nad nagraniami studyjnymi.
W swojej muzyce stawiają na mocne, rockowo-metalowe riffy, wspierane damskim wokalem. To istna mieszanka melodyjnych motywów, które na długo pozostaną w głowie!
https://www.facebook.com/SwearTheEmpress

Zaraz potem zagra:
TRICKSTER, który inspiruje się głównie takimi zespołami jak Alice in Chains czy Audioslave. Zespół tworzy od początku 2013 roku. Wszyscy muzycy mają bogate doświadczenia oraz sukcesy zdobyte grając wcześniej Pochodząca z Warszawy i okolic grupa rockowa, która podczas tworzenia własnego materiału w innych zespołach. Natomiast, po kilku roszadach kadrowych, zespół znajduje się na początku swojej muzycznej drogi. Mimo to, Trickster ma skomponowanych kilkanaście autorskich numerów, które muzycy starannie prezentują na koncertach. Muzyka jest bardzo różnorodna, jednak wyraźnie zmierza w kierunku postgrunge’owym. Z żeńskim wokalem nabiera subtelnego wymiaru, któremu dodają energii potężniejsze brzmienia i barwy gitar. Trickster zajął 3 miejsce w I Edycji Przeglądu Zespołów Rockowych Holendrock oraz 2 miejsce w Łęczyce Festiwal 2015.
https://www.facebook.com/tricksterofficialpage

kalendarz imprez

niebawem poinformujemy was o nadchodzących wydarzeniach