ZŁO Z GARAŻU!

Impreza pod znakiem piwa i mocnego grania.

BILET: 10 zł
START 19:00

Zagrają:

MAHIKAN

https://www.facebook.com/MahikanPL

6 osobowa kapela pochodząca z Wyszkowa grająca pod tą nazwą od początku wiosny 2012 roku. Muzyka, którą tworzy zespół łączy wpływy różnych nurtów, co skutkuje metalową mieszanką ciężkości i melodyjności.

VIOLENT CREED

https://www.facebook.com/ViolentCreed

Psychadelic Vegetarian Grind-Thrashcore

Zespół powstał w połowie 2008 roku, z inicjatywy Zwierzaka (gitara, wokal) i Piotrka (perkusja) którzy wiele nie myśląc zaprosili do współpracy Korzenia (bas). W tym składzie trio nagrało pierwsze demo pod tytułem „A Social Disease”. Zespół od chwili powstania nastawiony był na muzykę thrash metalowa ale w praktyce styl ewoluował w specyficzną mieszaninę wszystkich nurtów ciężkiego grania. We wrześniu 2014 r. kapela nagrała nowe EP. Premiera najprawdopodobniej pod koniec br.

https://www.facebook.com/JutroWieczorem

JUTRO WIECZOREM

Ćpank Rock | Metafizyczne Disco-Polo

Powstaliśmy jakoś tak koło 2010. Jakoś tak koło. Wtedy było nas czterech, ale po drobnych perturbacjach jeden odpadł. Generalnie to częściej jest melanż niż granie, ale granie na tym nie traci (no, nie AŻ TAK bardzo). A co gramy? Trudna do określenia sprawa. Na początku miał być blues, ale niestety jesteśmy na to zbyt dzicy i zrobiliśmy, powiedzmy... bluescore? Gitara rzęzi i skrzeczy (ale solówki są piękne), bass brzmi jak uderzanie patelnią o cegłę, perkusja chamsko napiera, a wokal bardzo trudno zrozumieć. Na szczęście teksty można sobie poczytać w internecie czy gdzieśtam. To pomaga w odbiorze. To jest taka muzyka do grania na żywo. Płyta nie odda tego czadu. Siła kapeli? Może to, że nie jesteśmy zbieraniną ludzi z ogłoszenia i lubimy pojechać pochlać gdzieś razem albo spróbować utopić się w jeziorze? Tak, zdecydowanie coś w ten deseń. Ważne, żeby oddać się temu i dobrze się bawić, czyż nie?

kalendarz imprez

niebawem poinformujemy was o nadchodzących wydarzeniach